Güreş Hakkında Her Şey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güreş Hakkında Her Şey

WWE RPG RETURNS !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

I'm Back !

2 posters
YazarMesaj
The Game
Moderatör
Moderatör
The Game

I'm Back ! Empty
MesajKonu: I'm Back !   I'm Back ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 11:31 am

Arenada bir sessizlik ve bu sessizliği bir şarkı bozuyor ; MY TİME İS NOW ! Seyirciler bu sesle birlikte deliye dönüyorlar.

I'm Back ! 125za

Evet John Cena görünüyor. Doğru duydunuz John Cena geliyor !

I'm Back ! M7xo1t

Kısa bir süre seyircileri izliyor. Arena 'John Cena' sesleriyle inliyor.

Kenardan mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

I'm Back ! 200

''Evet buradayım, görüyorsunuz ki geri döndüm. Geri dönmemi gerektirecek birçok şey oldu. En büyüğüde özlem ! Evet sizleri, burayı, bu ringte herkesin kıçına tekmeyi vurmayı çok özledim ! Hatırlıyorum da ben buradayken herkes saygılıydı ve yerini bilirdi. Şimdi görüyorum ki herkes kendini kral sanmaya başlamış. Fakat gerçek kralın kim olduğu unutulmuş. Gerçek kralın kim olduğunu biliyorsunuz değil mi ? ( Mikrofonu seyircilere doğru tutar ve seyirciler 'John Cena' diye bağırır. ) Şimdi ne olacak peki ? John Cena kendini büyük sananların hepsini tek tek tekmeleyerek WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi güreşcisi olduğunu ispatlayacak ! Bu kişilerin başında gelen kim mi ? ROMAN REİGNS !!
The Truth Reigns™
Admin
Admin
The Truth Reigns™

I'm Back ! Empty
MesajKonu: Geri: I'm Back !   I'm Back ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 11:43 am

Bir anda Special Op çalar !  Seyircilerin arasında Roman Reigns belirir !
I'm Back ! XUsd02E

Seyircilerle tokalaşır ve ringe doğru yürür !
I'm Back ! AeG5Wua

Şöyle Cena'ya bakar alaylı şekilde gülerek ve ringe girer.
I'm Back ! Tumblr_mfxrlrbiA41roi15ao2_250

Eline mikrofon alır konuşmaya başlar ;

''Yarım saattir ne saçmalıyorsun sen Cena ?! Gelmiş geçmiş en iyi güreşçi sen misin ? ( Güler ) Cena ben sana gerçekleri söyleyeyim ben en iyi güreşçiyim ve her zamanda öyle olacağım. Bunu o kafana iyice sok dostum. Sen gibi güreşçilerden bıktım artık seni sadece çocuklar seviyor Cena bunu bil. Beni gerçek güreşi bilenler profesyonel seyirciler sever ama senin gibileri sadece bebeler sever. Şimdi benden özür dile ve önümde diz çök !!
[/center]
https://wrestling-roleplay.forumdizini.com
The Game
Moderatör
Moderatör
The Game

I'm Back ! Empty
MesajKonu: Geri: I'm Back !   I'm Back ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 11:59 am

Cena alaycı bir ifade takınır.

I'm Back ! 200

Ardından kahkaha atmaya başlar.

I'm Back ! Tumblr_lxv73fTQqs1r4p902o1_500

Mikrofonu ağzına götürür.

I'm Back ! 200

''Komiksin Roman. Hemde çok komik. Seni tebrik ediyorum. Gerçekten tebrik ediyorum çünkü beni güldürmeyi başardın. Kaç yaşındasın ha sen ? Sen evinde televizyondan WWE izlerken bile ben bu ringlerdeydim çocuk ! Şimdi karşıma geçmiş bana WWE dersi vermeye çalışıyorsun. (Alaycı bir tavırla) ; Gelmiş geçmiş en iyi güreşci olacakmış

I'm Back ! 200

Sen benim kıçımı sildiğim peçete bile olamazsın Roman. Seni ciddiye bile almıyorum. Çünkü henüz ciddiye alınacak kadar iyi değilsin. Ne oldu ? Yoksa küçük bey sinirlendimi ? Hemen oyuncaklarını getirin yoksa beni burda dövecek.''
The Truth Reigns™
Admin
Admin
The Truth Reigns™

I'm Back ! Empty
MesajKonu: Geri: I'm Back !   I'm Back ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 12:04 pm

Roman Reigns şöyle bir bakar
I'm Back ! Tumblr_n91vlbPFNZ1rso9lmo2_250

Sonra güler
I'm Back ! Tumblr_n91vlbPFNZ1rso9lmo4_250

''John Cena beni güldürüyorsun. Bunu bana evinde bebek bezi bulunduran biri mi söylüyor ? Evinde bebek bile bulunmuyor John ! Sen bir korkaksın sana meydan okuyorum ! Gelecek Raw şovunda seninle WWE Championship maçı için dövüşeceğim.. John dediklerine çok pişman olacaksın çok !!
The Game
Moderatör
Moderatör
The Game

I'm Back ! Empty
MesajKonu: Geri: I'm Back !   I'm Back ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 12:13 pm

John Cena sinirlenmeye başlar.

I'm Back ! GQc01O0

''Senin amacın ne gerizekalı ? Güreş hayatının ilk zamanlarında bana bulaşıp kariyerini sonlandırmamı mı istiyorsun ? Ama madem o kadar isteklisin ; Şimdi bir kapışmaya ne dersin ha ? Çünkü ben haftaya kadar bekleyemem !''

der ve tişörtünü çıkarır. Seyirciler ayağa kalkar.

I'm Back ! 9OXcCYB4HjCDu

Romana doğru yaklaşır ve bir kaç yumruk atar.

I'm Back ! 200

The Truth Reigns™
Admin
Admin
The Truth Reigns™

I'm Back ! Empty
MesajKonu: Geri: I'm Back !   I'm Back ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 12:18 pm

Roman John Cena'dan kaçar ve iplere gider. Şöyle bir bakar Cena'ya Cena bir anda Ramon'a Saldırır ve o anda Spear !!
I'm Back ! Tumblr_mrkzjeUKz71r5k1zho6_250

Sonra seyircilere bakarak bu bebeyi mi seviyorsunuz der. Sonra Cena'ya gülerek bakar
I'm Back ! Tumblr_mxy80lRBl01sjrpygo5_250

Eline son kez mikrofon alır :

''Cena senle haftaya görüşeceğiz senin ne kadar sıradan bir güreşçi olacağını tüm dünyaya göstereceğim.''

Der ve ringten ayrılır..
The Game
Moderatör
Moderatör
The Game

I'm Back ! Empty
MesajKonu: Geri: I'm Back !   I'm Back ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 12:24 pm

John Cena yerde yüzü hafif kanlı şekilde yatmaktadır.

I'm Back ! 9k=

Ayağa kalkar ve seyircilerin içine girer. Arkasını dönüp panodaki WWE Championship Match Reigns vs Cena in Next RAW yazısına bakar. Ve ayrılır.

I'm Back ! John-cena-2

I'm Back !
1 sayfadaki 1 sayfası